پایگاه مقاومت بسیج والفجر2
 
سه شنبه 30 بهمن 1397 -

رای به سایت :
321
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 341 امام زین العابدین (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج والفجر2
4
محبوب  
رای به خبر :
لزوم استفاده از ظرفیت های بسیج در برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن
سردار غیب‌پرور:

لزوم استفاده از ظرفیت های بسیج در برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دیدار با عبدالرضا عابد؛ قائم مقام سازمان اوقاف بر لزوم استفاده از ظرفیتهای نهاد بسیج در برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تاکید کرد.
calendar
تاریخ : 1396/12/24 - 00:15

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج والفجر2  حوزه 341 امام زین العابدین (ع)  ناحیه مقاومت بسیج ابوذر ،

عبدالرضا عابد، رئیس ستاد برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم پیش از ظهر امروز ۲۳ اسفندماه با سردار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین دیدار و پیرامون مشارکت بسیج و استفاده از ظرفیت این نهاد انقلابی در سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به بحث و تبادل نظر پرداخت.
قائم مقام سازمان اوقاف در این دیدار صمیمی با ارائه گزارشی درباره کم و کیف برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در کشورمان و دیگر کشورهای اسلامی گفت: مسابقات بین‌المللی قرآن کریم متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران است و بر اساس تجربیات نظام هرجایی که بسیج پای کار آمده، موفق بوده‌ایم.
سردار غیب‌پرور هم در این دیدار با اشاره به اهمیت فعالیت‌های قرآنی بر لزوم استفاده از ظرفیت های نهاد انقلابی بسیج در برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در بخش های مختلف تاکید کرد.
براساس این گزارش در این نشست همچنین مقرر شد کارگروه‌های مشترکی میان سازمان بسیج مستضعفین و ستاد برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در حوزه‌های مختلف از جمله تبلیغات و اطلاع‌رسانی، مدعوین و ... تشکیل شود.
سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از سی‌ام فروردین تا ششم اردیبهشت ۹۷ با حضور نمایندگان قرآنی از کشورهای مختلف در مصلای بزرگ تهران برگزار خواهد شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 7183مطالب مرتبط