پایگاه مقاومت بسیج والفجر2
 
یکشنبه 01 مهر 1397 -

رای به سایت :
320
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 341 امام زین العابدین (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج والفجر2
2
محبوب  
رای به خبر :
نماز جمعه چهاردانگه به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا گلوردی برگزار شد.
نماز جمعه چهاردانگه به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا گلوردی برگزار شد.

امام جمعه چهاردانگه در خطبه های نماز جمعه : این شهید حججی ها هستند که با مبارزه علیه باطل سایه جنگ را از مملکت دور می کنند.
calendar
تاریخ : 1396/07/07 - 18:56

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج والفجر2  حوزه 341 امام زین العابدین (ع)  ناحیه مقاومت بسیج ابوذر ،

نیک نام نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه اسلامشهر در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ، به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت : ما در هشت سال دفاع مقدس اجازه واردات سیم خاردار را هم نداشتیم ، از طرفی دنیای شرق و غرب در مقابل ما بودند.

ایمان و تقوای برگرفته از عاشورا بود که رزمندگان اسلام  اجازه به تاراج رفتن حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی را ندادند.

حجت الاسلام و المسلمین گلوردی ، امام جمعه شهر چهاردانگه در خطبه های نماز جمعه گفت : ما باید در برابر مکتب عاشورا زانو بزنیم و درس بگیریم. اولین درس عاشورا آزادگی است.شامیان برای اینک بدانند امام حسین(ع) ، زنده است یا نه ، فریاد زدند که به خیمه ها حمله کنید. امام حسین(ع) در این میان بانگ برداشت که اگر دین ندارید ، آزاده باشید. دومین درس عاشورا شهامت و شجاعت است. در هشت سال دفاع مقدس ، شهید فهمیده ها و در زمان حال شهید حججی ها با عبرت آموزی از مکتب عاشورا حماسه آفریدند.

خطیب نماز جمعه چهاردانگه با اشاره به مراسم تشییع شهید مدافع حرم ، محسن حججی گفت : جوانی که کسی او را نمی شناخت ، به واسطه ایمان و تقوا ، خداوند آنقدر به ایشان عزت داد که جهانی شد.

حجت الاسلام و المسلمین گلوردی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه چهاردانگه ، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت : سایه جنگ را ایثار و مقاومت شهدا و رزمندگان اسلام از این مملکت دور کرد.این شهید حججی ها هستند که با مبارزه علیه باطل سایه جنگ را از ما برمیدارند.

ایشان مذاکره با آمریکا را بدون اتکا به قدرت و شجاعت رزمندگان اسلام ، بی فایده خواند و نتیجه آن را از میان نرفتن تحریمها خواند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 7183


مطالب مرتبط