پایگاه مقاومت بسیج والفجر2
 
سه شنبه 29 خرداد 1397 -

رای به سایت :
320
محبوب
صفحه نخست ›› بین الملل ›› حوزه 341 امام زین العابدین (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج والفجر2
0
محبوب  
رای به خبر :
دیدگاه‌ها در قبال برجام پس از تحریم‌های جدید سنا مورد تجدید نظر قرار می‌گیرد
عضو فراکسیون امید در گفت‌وگو با فارس:

دیدگاه‌ها در قبال برجام پس از تحریم‌های جدید سنا مورد تجدید نظر قرار می‌گیرد

نماینده رفسنجان در مجلس پیش‌بینی کرد که با تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران هم مسیر دیپلماسی دولت و هم شیوه گفت‌وگوها تغییر کرده و دیدگاه‌ها درباره برجام نیز مورد تجدید نظر قرار گیرد.
calendar
تاریخ : 1396/03/26 - 22:17

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج والفجر2  حوزه 341 امام زین العابدین (ع)  ناحیه مقاومت بسیج ابوذر ،

احمد انارکی نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تحریم‌های جدید مجلس سنای آمریکا علیه کشورمان،‌گفت: ما از همان بدو امضای برجام انتظار بدعهدی از آمریکا را داشتیم و می‌دانستیم نباید به این دولت اعتماد کرد و یا منتظر شفاعت او شد.

وی با ذکر این نکته با روی کار آمدن دونالد ترامپ چهره آمریکا برای همه مشخص خواهد شد، به انتشار اسناد دخالت این کشور در کودتای 28 مرداد اشاره کرد و اظهار داشت: قطعاً مجلس شورای اسلامی و کمیسیون‌های تخصص جواب محکمی به این حرکت سنای آمریکا خواهند داد.

انارکی در ادامه گفت: اکنون در مرحله‌ای هستیم که اینگونه کارشکنی‌ها و تحریم‌ها تأثیری در مسیر در پیش گرفته شده از سوی کشورمان ندارد، چرا که به بسیاری از اهداف خود رسیده‎‌ایم.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌کنم با تحریم‌های جدید آمریکا علیه کشورمان هم مسیر دیپلماسی دولت و هم شیوه گفت‌وگوها تغییر کرده و در دیدگاه‌ها درباره برجام تجدید نظر صورت گیرد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم‌های جدید میان اروپا و آمریکا شکاف خواهند انداخت و می‌توان به طرز سنجیده‌ای از این شکاف در طرف مقابل بهره برد.


انتهای پیام /


منبع : خبرگزاری فارس