پایگاه مقاومت بسیج والفجر2
 
چهارشنبه 05 ارديبهشت 1397 -

رای به سایت :
302
محبوب
صفحه نخست ›› بین الملل ›› حوزه 341 امام زین العابدین (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج والفجر2
0
محبوب  
رای به خبر :
تحریم‌های سنا بی اعتمادی نسبت به آمریکا را اثبات کرد/ باید طرح‌های هسته‌ای را از سر گیریم
یادگاری در گفت‌وگو با فارس

تحریم‌های سنا بی اعتمادی نسبت به آمریکا را اثبات کرد/ باید طرح‌های هسته‌ای را از سر گیریم

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: رئیس‌جمهور و دولت باید به یاد بیاورند که مقام معظم رهبری از همان ابتدا بر بی‌اعتمادی نسبت به طرف مقابل تأکید کرده‌اند و حالا این مسئله اثبات شده است، ما نیز باید به شرایط ابتدایی خود...
calendar
تاریخ : 1396/03/26 - 22:14

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج والفجر2  حوزه 341 امام زین العابدین (ع)  ناحیه مقاومت بسیج ابوذر ،

محمدحسین یادگاری عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس ، با بیان اینکه تحریم‌های جدید سنا علیه ایران مبنی بر انجام تحریم‌های شدیدتر است، گفت: این تحریم‌ها نقض برنامه‌های برجام را می‌رساند که ما به تعهدات خود عمل کردیم ولی طرف مقابل تعهداتش را انجام نداد بلکه مصوباتی نیز آورده است که تحریم‌ها تشدیدتر می‌کند.

وی افزود: از ابتدا مقام معظم رهبری فرمودند که آنها قابل اعتماد نیستند و برجام باید عملیاتی باشد به طوریکه طرف مقابل از روز اول تعهداتش را اجرایی کند و دیدیم که مراکز مختلف آمریکا به طور مستمر حتی در بخش قانون‌گذاری طرح مقابل با برجام را دارند.

یادگاری با بیان اینکه یک تفکر صهیونیستی این مسائل را اجرا می‌کند، گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری تا زمانی که ما دست از اسلام برنداریم آنها رفتارهایشان را تغییر نمی‌دهند.

 عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: رئیس‌جمهور و دولت باید به یاد بیاورند که مقام معظم رهبری از همان ابتدا بر بی‌اعتمادی نسبت به طرف مقابل تأکید کرده‌اند و حالا این مسئله اثبات شده است بنابر این ما نیز باید به شرایط ابتدایی خود برگردیم و مبتنی بر قوانین و مقررات، طرح‌های هسته‌ای را از سر گیریم.


انتهای پیام /


منبع : خبرگزاری فارس


مطالب مرتبط