رای به سایت :
165
محبوب
حوزه 341 امام زین العابدین (ع)
ناحیه مقاومت بسیج ابوذر
یکشنبه 05 خرداد 1398 -
نمایشگاه بزرگ مردان عاشورایی افتتاح شد
با حضور سردار یزدی:

نمایشگاه بزرگ مردان عاشورایی افتتاح شد

نمایشگاه بزرگ مردان عاشورایی در بوستان ولایت افتتاح شد.
calendar
تاریخ : 1397/07/02 - 21:33
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 341 امام زین العابدین (ع)  ناحیه مقاومت بسیج ابوذر ،

نمایشگاه بزرگ مردان عاشورایی با حضور سردار یزدی ، فرمانده سپاه تهران بزرگ ، در بوستان ولایت افتتاح شد.

فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله تهران بزرگ در آیین افتتاحیه نمایشگاه مردان عاشورایی ناحیه مقاومت بسیج ابوذر گفت: امروز بایستی رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس را برای نسل جوان و نوجوان با برپایی این نمایشگاه‌ها بازآفرینی کنیم.

سردار یزدی گفتتقارن این دو مناسبت عزیز با یکدیگر به ما یادآوری می‌کند که شهدا و رزمندگان و جانبازان و آزادگان با پیروی از مکتب عاشورا و سرمشق قرار دادن ولایتمداری اصحاب عاشورایی حضرت سیدالشهدا(ع) در مقابل ظلم و ستم و زیاده‌خواهی و تجاوز تا بن دندان مسلح و مجهز دشمن بعثی با اراده‌های پولادین و با قلب‌های سرشار از محبت آل الله(ع) و همچنین عشق وصف‌ناپذیر به پیر جماران و فرزانه دوران حضرت امام(ره) در میدان‌های نبرد و کارزار حضور یافته و در راه اسلام و انقلاب گرانبهاترین دُر وجود خودشان که همان جان‌های عزیزشان بود را در طبق اخلاص گذاشته و فدا کردند.

سردار یزدی در ادامه تصریح کرد: ایجاد نمایشگاه‌هایی که در سطح کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا می‌شود، عموماً به دنبال احیای خاطرات دوران دفاع مقدس و نقش رزمندگان در پیروزی‌های آن دوران و رمز این پیروزی‌ها که همان همدلی و یکرنگی در سایه اطاعت محض از امام راحل(ره) بوده است، است. البته در تهران نیز نواحی و رده‌های تابعه با به‌کارگیری استعداد و ظرفیت‌های داخلی خودشان و با بهره‌گیری از نبوغ برادران و خواهران بسیجی به برپایی نمایشگاه‌های متعدد در هر منطقه اقدام می‌کنند.

وی افزود: در این نمایشگاه مردان عاشورایی هم که به همت دوستان عزیز ما در ناحیه مقاومت بسیج ابوذر برپا شده سعی در باز آفرینی قسمت‌هایی از معرکه جنگ در دوران دفاع مقدس شده است. به تعبیر زیبای برخی از عزیزان در این نمایشگاه بازدیدکنندگان محترم یک اردوی راهیان نور را در تهران تجربه خواهند کرد. نمایشگاه مردان عاشورایی از 31 شهریور تا 6 مهرماه هر شب با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا تا ساعت 22 در ضلع جنوبی بوستان بزرگ ولایت پذیرای عموم مردم است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13649مطالب مرتبط