رای به سایت :
871
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج ابوذر
دوشنبه 30 مهر 1397 -
اقبال نسل جوان به موضوع خطابه
اقبال نسل جوان به موضوع خطابه

حجت‌الاسلام والمسلمین مومنی با اشاره به اقبال نسل جوان نسبت به موضوع خطابه گفت: در «دوره‌های آموزشی محتوا و معارف منابر»، مطالبی به روز مطرح می‌شود تا دست نسل جوان در اینگونه برنامه‌ها خالی نباشد.
calendar
تاریخ : 1396/09/22 - 15:26
source
منبع : تسنیم
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج ابوذر ،حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین مومنی استاد حوزه و از وعاظان کشور با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی محتوا و معارف منابر گفت: این دوره با محوریت قرآن و عترت در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

این استاد حوزه درباره مسئولیت خود در برگزاری این دوره‌ها نیز خاطرنشان کرد: بنده در برگزاری این دوره‌ها، مباحث علمی و محتوایی آن را عهده‌دار هستم.

حجت‌الاسلام والمسلمین مومنی درباره مباحثی که قرار است در این دوره مطرح شود، گفت: تاریخ، روان‌شناسی، فقه، سیره شهداء، نحوه استفاده از متون روایی، احکام تخصصی، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه و ... از جمله مباحثی است که در این دوره‌ها طرح می‌‌شود.

وی با اشاره به اقبال نسل جوان نسبت به موضوع خطابه و سخنرانی یادآور شد: برگزاری این دوره به دلیل استقبال نسل جوان به خطابه است. لذا در این دوره‌ها مطالبی به روز مطرح می‌شود تا دست نسل جوان در اینگونه برنامه‌ها خالی نباشد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16277


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج ابوذر        منطقه 19        محله خانی آباد شمالی        سخنران        خطابه                                    
مطالب مرتبط