رای به سایت :
861
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج ابوذر
جمعه 01 تير 1397 -
تشکیل قرارگاه جهاد علمی با هدف هم‌افزایی توان نخبگان
سردار غیب‌پرور خبر داد

تشکیل قرارگاه جهاد علمی با هدف هم‌افزایی توان نخبگان

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از تشکیل قرارگاه جهاد علمی با هدف هم‌افزایی توان نخبگان خبر داد.
calendar
تاریخ : 1396/03/29 - 14:31
source
منبع : تسنیم
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج ابوذر ، نشست فعالان عرصه علم و فناوری با هدف هم‌اندیشی بیشتر مسئولان با مخترعان و صاحب‌نظران حوزه علم و فناوری در جهت پیشبرد اهداف علمی کشور به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور با سخنرانی مسئولان و مدیران ارشد لشکری و کشوری نمایندگان تشکل‌های علمی و دانش‌بنیان در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

قبل از برگزاری این نشست، سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح به همراه سردار غیب‌پرور فرمانده بسیج مستضعین و قدیانی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری از اختراعات و تحقیقات جدید به ثمرنشسته دانش‌پژوهان بازدید کردند.

سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این نشست  با اشاره به اهمیت ایجاد زمینه اتصال همکاری ما بین نخبگان و دانشمندان کشور، اظهار داشت: هدف از برگزاری این برنامه‌ها آشنایی کمی و کیفی نخبگان با فعالان حوزه علم و صنعت است. حلقه مفقوده‌ای که اگرچه دستگاه‌های مختلفی در کشور فعالیت دارند، اما حضور بسیج در جهت عمق بخشیدن به آن است.

وی تصریح داشت: باتوجه به حجم بالا و توان گسترده نخبگان در کشور، بسیج در نظر دارد برای ایجاد هم‌افزایی در توان پژوهشگران، مخترعان و مبتکران کشور، قرارگاه جهاد علمی تشکیل شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اهمیت پیشرفت‌های علمی در کشور و جایگاه ویژه علم در قدرت ملی، گفت: بسیج برای همکاری با دولت و خدمت به انقلاب آمادگی کامل دارد و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

سردار غیب‌پرور افزود: امید آن داریم با برگزاری این چنین نشست‌هایی و تشکیل قرارگاه جهاد علمی شاهد شتاب روز افزون در عرصه پشرفت علمی کشور باشیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16277


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج ابوذر        منطقه 19        محله خانی آباد شمالی        سپاه        غیب پرور                                    
مطالب مرتبط