رای به سایت :
846
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج ابوذر
یکشنبه 02 ارديبهشت 1397 -
مصاحبه با فرمانده ناحیه ابوذر
مصاحبه با فرمانده ناحیه ابوذر

پیش از برگزاری رزمایش اقتدار ثارالله فرصتی دست داد تا گفتگویی با فرمانده ناحیه ابوذر انجام دهیم، که ماحصل آن تقدیم شما می گردد.
calendar
تاریخ : 1394/06/11 - 15:01
8
محبوب  
رای به خبر :

با عرض سلام و احترام لطفا از برنامه های رزمایش پیش روی توضیحاتی ارائه برفرمائید.

 

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

با درود به پاک و ارواح طیبه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به ویژه شهدای 8سال دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و عظیم الشان و ابرازوفاداری و ارادت به محضر ولی امر مسلمین جهان، امام خامنه ای عزیز.

در رزمایش 50هزار نفری اقتدار ثارالله که یازدهم و دوازدهم در بوستان ولایت برگزار می شود و ناحیه ابوذر افتخار میزبانی از آن را دارد، پیش بینی های لازم انجام شده است.

ناحیه ابوذر هم آماده برگزاری این رزمایش است نکته قابل توجه آمادگی خوب گردان های رزمی می باشد.

 

تفکر بسیجی که امام راحل مبدع آن بود و اولین بسیجی عالم را امام علی(ع) می دانست و خود نیز همواره به خلوص بسیجیان غبطه می خورد همین تفکر بسیجی بود.

تفکر بسیج در واقع حضور فداکارانه، داوطلبانه و بدون چشم داشت و در راه رضای خدا و در راه اجرای فرامین الهی است که در ایران اسلامی این تفکر ریشه دار شده است و با حضور مردمی که نیروهای بسیج دارند این تفکر را حفظ کرده اند.

تفکر بسیجی در واقع یاور مظلومان بودن و معتقد بودن به ارزش های اصیل انقلابی و اسلامی است که با روح ملکوتی و نفس قدسی امام(ره) در روح بسیجیان دمیده شد.

 

به هر حال امروزه ما با دشمنان خارجی و داخلی مواجه هستیم، آنچه که ما باید به آن توجه داشته باشیم و با شعار سال همدلی و همزبانی که مقام معظم رهبری اعلام فرمومدند نیز هم همخوانی دارد، تشکیل جبهه متحد واحدی در مقابل تهدیدات است که بتوانیم با آنها مقابله کنیم.

دشمن همواره فعالیت های ما را رصد می کند، آن چیزی که باعث رعب و وحشت در بین دشمنان می شود حضور همه جانبه ما در عرصه های گوناگون است، این رزمایش هم بخشی از توانمندی های داخلی ما می باشد، تنها بخشی از گردان های ما در رزمایش اقتدار ثارالله حاضر خواهند بود. ما بخشی از آمادگی های مردمی خود را به نمایش خواهیم گذاشت، زمانی که نیروی مردمی در کنار نیروهای مسلح قرار بگیرند دشمن به عظمت و قدرت جهوری اسلامی ایران بیشتر پی خواهد برد.

 

محور مقاومت برگرفته از تفکر بسیجی و تفکر انقلابی مردم ما است، این حرکت بارقه ای کوچک از فعالیت بسیجیان ما در دوران دفاع مقدس بود که در کشورهایی مثل لبنان و سوریه شکل گرفت و توانست در مقابل دشمنان مقابله کند.

با وجود جنگ های نابرابری که درحال اتفاق افتادن است گروه های مقاومت اسلامی توانسته اند در برابر دشمنان مقابله کنند و به موفقیت های چشمگیری هم دست یابند.

 

در منطقه ای قرار داریم که جنگ های بسیاری در نزدیکی مرزهای ما در حال انجام است و الحمدلله کشور ما در ساحل امنیت قرار دارد و این نشان از اقتدار جمهوری اسلامی است که توان و آمادگی نیروهای بسیج هم بخشی از آن است و دشمن هم از آن آگاه است.

مشاهده وضعیت برخی از کشورهای همجوار و آفریقایی و اروپایی تروریست های داعشی توانسته اند نفوذ کنند اما به حمدالله هرگز در کشور ما نفوذی رخ نداده که نشان از همان آمادگی های نیروهای نظامی و مردمی ما دارد که بسیج هم بخشی از آن است.

 

در این رزمایش علاوه بر نیروهای مردمی بسیج ارگان های دیگر هم حضور دارند، پیام اصلی ما در این رزمایش همدلی و در کنار هم بودن مسئولان است،  همدلی ما برای مقابله با تهدیدات چه امنیتی و چه تهدیدات نرم است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 449


tags
                           سرهنگ مغروری        بوستان ولایت                ناحیه ابوذر        قرارگاه فضای مجازی        رزمایش        اقتدار ثارالله        رزمایش اقتدار ثارالله            
مطالب مرتبط
Reply
no
1
yes
0
ماالی چی خسته
1394/06/13 - 14:58
بهتر نبود مصاحبه رو به صورت ویدویی انجام میدادین؟؟؟؟؟